Başkanımızın Mesajı

BAŞKANIMIZIN MESAJI
DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIM,

Kdz.Ereğli’nin en güzide ve büyük esnaf odalarından Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, kendisine yakışır bir genel kurulu geride bıraktı.

Camiamızın saygınlığını ve gücünü daha da arttıran seçimde verdiğiniz güvenoyu için şahsım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. 

Ayrıca, hem genel kurulda hem de sonrasında desteklerini bildiren, göreve yeniden seçilmemiz nedeniyle nezaket gösterip telefon ederek, mesaj ve çiçek göndererek, bizzat Odamıza ziyarete gelerek  bizlere moral veren tüm üyelerimize ve dostlarımıza da şükranlarımı sunuyorum.

Odamızın 50 yılı aşan köklü mazisine layık bir yönetim anlayışıyla tüm üyelerimize hitap eden birleştirici ve sorun çözücü çalışmalarla sizleri en iyi şekilde temsil etmek için görevimizin başındayız.

Bizlere olan güveninizi yeni dönemde de boşa çıkarmayacağız. Sizlerle Sürekli diyalog içinde olup, beklentilerinizi her zaman dikkate alacağız.

Oda menfaatleri adına her kişi, kurum ve kuruluşla iletişim kurup, işbirliği yapma ve ortak fayda üretme anlayışını sürdürmekte kararlıyız.

Desteğinizi ve güveninizi her zaman hissetmek temennisiyle saygılarımı sunuyor, tüm esnafımız için sağlık, mutluluk ve bereketli kazançlar diliyorum.

 


Cevdet CİVELEK

Kdz.Ereğli Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
Yönetim Kurulu Başkanı

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret30537
Hava Durumu
Saat