Hizmetlerimiz

           

H İ Z M E T L E R İ M İZ

 

 

-         Odamızda Basit Usul Vergi Mükellefi olan üyelerimizin muhasebesi tutulmaktadır.

 -         Yolcu taşımacılığı yapan üyelerimizin zam talepleri doğrultusunda, Zonguldak Esnaf Odaları Birliği, Kaymakamlık Makamı, Belediye Başkanlığımızın onayı aldıktan sonra ücret tarifesi düzenlemektedir.

 -         Üyelerimizden bankadan ve diğer resmi kurumlardan istenen Oda Faaliyet Belgesi, İmza Sirküleri, Bilanço (Hesap Özeti) v.b. belgeler düzenlenmektedir.

 -        Odamızdan üyelerimizin cep telefonlarına kara ulaştırması faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme mesajları atılmakta, ayrıca üyelerimizin yakınlarının cenazesi, düğünü gibi merasimleri için mesajlar atılmaktadır.

 -         Üyelerimize ihtiyaçları halinde Odamıza ait vinç ve çekicimizi uygun ücretlerle hizmet vermekteyiz.

 -         Araç satın alan üyelerimize ve vatandaşlarımıza EK-1 (Tescil) Dosyası tanzim edilmekte, araçlar için plaka basımı yapılmakta, ayrıca Odamızda Trafik-Kasko-Deprem Sigortası v.b. sigortalar yapılmaktadır.

 -         Odamızdan Sürücü Kurslarından talep edilen, Sürücü Belgesi (Ehliyet) Dosyası düzenlenerek verilmektedir.

 -         Odamıza gelen vatandaşların taleplerine göre mesafe ve yol ücreti yazıları yazılmakta, ayrıca araç değer yazıları yazılmaktadır.

 -         Odamıza ait vinç ve çekicimiz, piyasadaki özel çekici ve vinç fiyatlarının altında vatandaşlarımızın hizmetine sunulmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret30537
Hava Durumu
Saat